Nová partnerská pobočka ve Zlíně

NEXT PARTNER - Pavla Jahodová, Vznikla další partnerská pobočka Next Reality a to poprvé ve Zlíně! Smlouvu podepsala paní Pavla Jahodová, která se tak stala hrdou vedoucí pobočky.

Paní Pavla má celkem netradiční koníček. Vlastní chovatelskou stanici leonbergerů, což je mohutné psí plemeno. Nápad na možné partnerství s Next Reality jí vnukla její přítelkyně z Brna, která je úspěšnou makléřkou Next Reality a má s firmou už jisté zkušenosti.

Uzavření smlouvy proběhlo 6. června a k oficiálnímu otevření pobočky došlo 1. července. Paní Pavla byla příjemně překvapená, když zjistila, že je firma více než přátelská a vše probíhá hladce a podle jejích představ.

V minulosti paní Pavla pracovala pro Zlín Film Festival jako vedoucí oddělení Guest Service a právě zde uplatnila angličtinu, kterou ovládá na vysoké úrovni. Ve volném čase si ráda zahraje golf. Její velkou oporou je její dvanáctiletá dcera.

Vítáme Pavlu do našeho týmu a přejeme této milovnici psů a golfu další skvělé podnikatelské úspěchy.

Podnikejte s námi

Jsme česká firma s desetiletou tradicí na českém realitním trhu. Využijte spojení síťové realitní společnosti s unikátním projektem NEXT PARTNER.


Proč podnikat s námi?

Centrála:

Volejte zdarma 800 700 099

Rubešova 583/2, 120 00 Praha 2

Detailní kontakty