Po úspěších na Moravě expanduje NEXT REALITY PARTNER i v Čechách.

NEXT REALITY PARTNER je unikátní projekt, který odstartoval v roce 2016 na Moravě a od 31. března 2017 otevřením pobočky v Hradci Králové také v Čechách.

Realitní skupina NEXT REALITY, která je na trhu jedenáctým rokem, se v roce 2016 rozhodla poskytovat své know-how formou tzv. „partnerství“. Pět takovýchto moravských poboček je nadmíru úspěšných. „Chceme fungující „moravský model“, který se skvěle rozjel, aplikovat i pro budoucí partnery v Čechách. Forma partnerství se nám více osvědčila, a proto jsme se rozhodli jít právě touto cestou další expanze úspěšné značky,“ řekl Petr Zelenka, ředitel NEXT REALITY PARTNER v Čechách. Dle vlastních slov je přesvědčen, že díky skvělému produktu, dobře etablované značce na trhu bude i Česká mise úspěšná.

„U všech dosud otevřených poboček nám tento způsob a myšlenka společného byznysu funguje skvěle. To je i důvod, proč neříkáme franchisa, ale partner,“ upřesnil Petr Zelenka.

V dalších měsících bude radar NEXT REALITY PARTNER zaměřen zejména na Ústecký kraj a několik okresních měst ve středních Čechách, ovšem konceptem pronikne do každého okresního města v České republice.

Úspěch a expanzi staví tento projekt na úzké spolupráci mezi centrálou a partnerem. „Zejména v prvních měsících pomáháme majitelům licence díky kvalitnímu vzdělávacímu programu NEXT AKADEMIE začít efektivně pracovat s denní realitou v realitách,“ přiblížil Petr Zelenka. Pádným argumentem pro partnerství je pak dostatek finančních prostředků na výkupy, dražby a aukce.

Od partnera je očekávána motivace do práce v realitách, i když zkušenosti s nimi mít nemusí. „Je několik sektorů úspěšných podnikatelů, kterým se daří v segmentu, kde podnikají a my jim pomůžeme kvalitně rozjet nemovitosti,“ dodal Petr Zelenka. Typickými segmenty jsou finanční sektor, odhadci, geodeti, stavební firmy a developeři.

S NEXT REALITY PARTNER lze rozjet podnikání „od podlahy“, a to ve všech oblastech, což v tuto chvíli neplatí jen pro Moravu, ale už i pro Čechy.

NEXT PARTNER


Podnikejte s námi

Jsme česká firma s desetiletou tradicí na českém realitním trhu. Využijte spojení síťové realitní společnosti s unikátním projektem NEXT PARTNER.


Proč podnikat s námi?

Centrála:

Volejte zdarma 800 700 099

Rubešova 583/2, 120 00 Praha 2

Detailní kontakty