Otevíráme první pobočku NEXT REALITY PARTNER v Olomouci

Olomouc – 1. 7. 2017 Realitní kancelář NEXT REALITY, která tento rok slaví 10 let své úspěšné existence a v současné době provozuje 46 vlastních poboček, plánuje výrazně navýšit počet kanceláří na Moravě. Cíle společnosti jsou jasné, do tří let by síť NEXT REALITY měla mít 120 poboček na území celé ČR. Firma expanduje pomocí nového “partnerského“ systému a své obchodní společníky si plánuje pečlivě vybírat. "Jednáme s podnikateli, kteří mají zájem nebo zkušenosti v našem oboru a budou ochotni ztotožnit se s naším systémem. Za toto nabízíme velmi zajímavý produkt pro společné podnikání," říká Igor Kohut, regionální ředitel NEXT REALITY. Mezi první otevřené partnerské pobočky patří kancelář v Olomouci, která pod ryze českou značkou NEXT REALITY nabízí realitní a finanční služby včetně služby výkupů nemovitostí, která je velkým lákadlem pro další nové majitele licencí na Moravě. Tým složený z makléřů, kteří na trhu působí řadu let, sídlí na adrese Litovelská 101, Olomouc. Propojením se sítí NEXT REALITY tak vznikla jedna z nejsilnějších realitních kanceláří v regionu. “Naši partneři oceňují odbornost, zkušenosti a širokou nabídku služeb, které našim kancelářím a klientům nabízíme. Každá z položek totiž obnáší velmi zajímavé příjmy a v dnešní době, která je v realitách nejlepší v celé své historii, je tak podnikání v realitách velmi lákavé. Naše myšlení je navíc postavené na systému podpory, vzájemné komunikace, komplexního vzdělávání a řídíme se heslem – „s námi nikdy nejste sami“ uzavírá Igor Kohut.

V srpnu síť plánuje otevřít tři nové kanceláře, konkrétně v Brně, Frýdku Místku a Jeseníku a s dalšími zájemci o licence jedná, což potvrzuje, že projekt má na trhu svoje místo a vzbuzuje zájem.

V případě zájmu o více informací k partnerské licenci NEXT REALITY nás kontaktujte na tel: 739248615 nebo na e-mailu igor.kohut@nextreality.cz

NEXT PARTNER Olomouci


Podnikejte s námi

Jsme česká firma s třináctiletou tradicí na českém realitním trhu. Využijte spojení síťové realitní společnosti s unikátním projektem NEXT PARTNER.


Proč podnikat s námi?

Centrála:

Volejte zdarma 800 700 099

Rubešova 583/2, 120 00 Praha 2

Detailní kontakty