Nová pobočka Šternberk

S velkou radostí oznamujeme, že jsme právě otevřeli novou kancelář NEXT REALITY ve Šternberku

Šternberk – dalším místem na pobočkové mapě NEXT REALITY je Šternberk. Město se nachází v Olomouckém kraji a jeho novým vedoucím a zároveň majitelem licence pro tento region je pan Antonín Fidler.

Slavností otevření pobočky proběhlo na začátku září za asistence vedení NEXT REALITY a Regionálního ředitele Igora Kohuta. „Jsme rádi, že tým nové pobočky může využít zkušeností naší úspěšné kanceláře v Olomouci, ze které majitel licence Antonín Fidler přichází. Ještě před slavnostním otevřením jsme zrealizovali první obchody, což nám dává velký příslib do budoucna. Je evidentní, že i ve Štenberku chceme být brzy číslo 1“ uvedl regionální ředitel Igor Kohut.

Šternberská kancelář patří do skupiny NEXT REALITY PARTNER, tedy sítě poboček, která funguje na principu vlastního podnikání pod know how zavedené značky. „Aktuálně máme podepsány licence do dalších měst na Moravě a jednáme s dalšími zájemci, kteří se nám sami ozývají. Brzy otevřeme kancelář v Jeseníku a Frýdku Místku. Naši partneři oceňují především systém podpory ve všech úrovních svého podnikání, od získávání zakázek, přes akvizice makléřů a jejich zaškolování až po širokou nabídku služeb jako jsou možnosti výkupů, finančního poradenství, prémiových nemovitostí a developerských projektů“ uzavřel Igor Kohut.

V případě zájmu o informace či spolupráci nás neváhejte kontaktovat na emailu partner@nextreality.cz, případně volejte Igora Kohuta na telefonu 739248615.

NEXT PARTNER Šternberk


Podnikejte s námi

Jsme česká firma s třináctiletou tradicí na českém realitním trhu. Využijte spojení síťové realitní společnosti s unikátním projektem NEXT PARTNER.


Proč podnikat s námi?

Centrála:

Volejte zdarma 800 700 099

Rubešova 583/2, 120 00 Praha 2

Detailní kontakty