Next partner – nová franšíza Dobříš konečně otevřenaAčkoli šlo o druhý jarní den, při slavnostním otevírání nové pobočky v Dobříši dne 21. března 2018 vládlo poměrně chladné počasí. Jako by o sobě dávalo vědět klima nedaleké České Sibiře!

V malém městě u Příbrami ale nebyl důvod k pesimismu. Právě naopak. Nová pobočka NEXT REALITY sídlí ve vynikající lokalitě přímo v centru Dobříše, bude mít franšízový koncept a tím, kdo slavnostně přestřihl pásku, byl majitel licence a zkušený realitní makléř pan Libor Vogel. „Budu usilovat o zviditelnění NEXTu a pobočky a chci se stát jednou z nejlepších a nejúspěšnějších kanceláří v dané oblasti,“ zní předsevzetí vedoucího nově otevřené pobočky.

Pan Vogel začal jako řadový makléř v malé realitce, poté nějaký čas vedl vlastní realitní kancelář. Pak se ale náhodou seznámil s panem Robertem Hanzlem, generálním ředitelem NEXT REALITY, a díky němu Libor Vogel vstoupil do řad realitní kanceláře s modrozeleným logem. V NEXT REALITY šéfoval celé řadě poboček v severních Čechách, naposledy (až do konce loňského roku) té v Liberci.

Celkem už pan Vogel působí v oboru nákupu a prodeje nemovitostí šestnáct let. „Za můj největší realitní úspěch považuji dobré a úspěšné vedení poboček, jejich dlouhodobou stabilizaci a zvyšování kvality a obratu na realitním trhu,“ říká makléř, který se rozhodl po dlouhých letech opustit své oblíbené severní Čechy a přesídlit do podhůří Brdské vrchoviny. V Dobříši na něj čeká nová pracovní výzva.

V týmu pana Vogela budou dvě dámy – makléřky paní Bohdana Keclíková a paní Markéta Černá. Čeká na ně zajímavá práce – trh v tomto regionu se vyvíjí poměrně dynamicky, jde o kraj s dobrou strategickou polohou v blízkosti Prahy a navíc v blízkosti krásné přírody.

Ať se tedy nové dobříšské franšíze NEXT REALITY daří co nejlépe.

NEXT PARTNER - Dobříš NEXT PARTNER - Dobříš

Podnikejte s námi

Jsme česká firma s desetiletou tradicí na českém realitním trhu. Využijte spojení síťové realitní společnosti s unikátním projektem NEXT PARTNER.


Proč podnikat s námi?

Centrála:

Volejte zdarma 800 700 099

Rubešova 583/2, 120 00 Praha 2

Detailní kontakty