NEXT Reality nabízí unikátní partnerskou spolupráci

NEXT PARTNER - Igor Kohut V Třebíči si obyvatelé města i jeho návštěvníci mohli všimnout čilého stavebního ruchu, přímo v centru, na ulici Soukopova, kde dochází k přeměně bývalé budovy České spořitelny na polyfunkční bytový dům. Exkluzivním prodejcem tohoto projektu je realitní společnost NEXT Reality. Na podrobnosti jsme se zeptali oblastního ředitele, pana Igora Kohuta.

Co tedy na Soukopové mohou případní zájemci o bydlení najít?

Vyrůstá zde moderní polyfunkční dům s 29. byty a nebytovými prostorami, parkovacími plochami, přízemní byty pak jsou zatraktivněny předzahrádkami. Všechny byty pak mají nadstandardní terasy, nebo balkony. Nebytové prostory s výlohami do ulice pak skýtají možnost podnikání v samém centru města. Bližší informace jsou dostupné na www.soukopova.cz

Kolik bytů je ještě volných?

V minulých dnech proběhly dva dny otevřených dveří, které se těšily nebývalému zájmu. Dům navštívilo asi 260 zájemců, kteří byli našimi makléři seznámeni s dispozicemi, cenami a standardy projektu. V současné chvíli máme zhruba třetinu projektu rezervovanou a s dalšími zájemci se jedná.

Co Vaše společnost potenciálním zájemcům nabízí více než je běžný standard?

Naše společnost, NEXT Reality, se snaží poskytovat klientům nadstandardní služby, které nejsou u jiných realitních kanceláří zcela běžné. Ať už je to přímý výkup jejich stávajících nemovitostí, případně poskytujeme zálohu na kupní cenu a klient prodává pak svou nemovitost za maximální tržní cenu. I zde jsme schopni poskytnout nadstandard a prodat takovou nemovitost v aukci, takže klient může na své nemovitosti vydělat navíc i několik stovek tisíc korun.

NEXT PARTNER - Vizualizace Soukopova To zní zajímavě. Jak dlouho NEXT Reality působí na realitním trhu?

Jsme zde od roku 2006. Jedenáct let zkušeností, budování ryze české značky. V současné době máme okolo 60 poboček v celé ČR a stále rosteme. Díky unikátnímu projektu NEXT Partner otevíráme stále nové pobočky.

NEXT Partner?

Ano, jedná se o náš projekt, kdy nabízíme relitním kancelářím, případně realitním makléřům, kteří se chtějí profesně posunout naše know how, zkušenosti, podporu a zapojení se do všech našich projektů. Ať už je to NEXT Invest – se silným kapitálovým zázemím pro výkupy a investice, NEXT Finanční – tým zkušených finančních poradců, nebo zcela unikátní NEXT Premium, či NEXT Develop.

Takže kdokoliv z realit se na Vás může obrátit a stát se Vašim partnerem?

V podstatě ano, ale nejen z realit. Máme nové partnery z finanční sféry, kde se toto spojení přímo nabízí. Partnerem se může prakticky stát kdokoliv i z jiného podnikatelského segmentu. Pokud má zájemce obchodního ducha a chuť má téměř vyhráno. Vše ostatní jej naučíme. Máme propracovaný školící systém. Ve kterém jsme schopni i úplného laika zasvětit velice brzy do realitní praxe.

Kam se mohou případní zájemci o spolupráci s Vámi obrátit?

Mohou se ozvat na můj mail: igor.kohut@nextreality.cz, nebo na telefonický kontakt 739 248 615

Podnikejte s námi

Jsme česká firma s desetiletou tradicí na českém realitním trhu. Využijte spojení síťové realitní společnosti s unikátním projektem NEXT PARTNER.


Proč podnikat s námi?

Centrála:

Volejte zdarma 800 700 099

Rubešova 583/2, 120 00 Praha 2

Detailní kontakty