Proč je Next Partner pro nové frenšízanty dobrá volba? Na to jsme se zeptali nového Partnera Pavla Nováka z Nového Bydžova Proč je Next Partner pro nové frenšízanty dobrá volba? Na to jsme se zeptali nového Partnera Pavla Nováka z Nového Bydžova

Next reality jsem si vybral po pečlivém prostudování trhu a neuvěřitelném množství schůzek se zástupci nebo majiteli snad všech realitních kanceláří, které provozují franchisingové sítě.

Po nasátí informací z těchto kanceláří jsem vyhodnotil Next jako velmi seriózní kancelář, která má hodně propracovaný program pro nováčky v branži, což pro mne bylo docela zásadní a celkově se mi zdálo, že máme dost podobné smýšlení o etice a přístupu ke klientům (nejen v realitách).

Tyto skutečnosti u mne zvítězili nad mojí „lakotou“ vybrat si partnera s nižšími odvody centrále, ale byl to velký vnitřní boj.

Velkou měrou tomu taky pomohl Petr Zelenka, který mi jako člověk sednul od první schůzky. Pro mne je velmi důležité pracovat a komunikovat s lidmi, kteří jsou v pohodě, prostě chci chodit do práce rád a s úsměvem.

Stresů a prudičů už jsem si v životě užil dost (tím nemyslím klienty) a tím navazuji na tvoji druhou otázku proč reality. Ještě když jsem provozoval stavebniny, tak jsem si pohrával s myšlenkou proč já těm lidem prodávám domy po cihlách a trámech (což je neuvěřitelně pracné), proč jim je neprodávám celé.

A tak jsem začal stavět domy a prodávat je jako hotový produkt, což se mi osvědčilo no a když přišla Pro-doma s nabídkou na odkup mých stavebnin ani jsem se moc nerozmýšlel. Po prodeji jsem přemýšlel nad další činností, která by mne nějak naplňovala a byla nějak spřízněná se stavěním a prodáváním nemovitostí (protože neumím doma ležet a mám rád výzvy) a jednoznačně mi vyšly reality.

Pavlovi děkujeme za komentář a přejeme mu mnoho úspěchů.

Podnikejte s námi

Jsme česká firma s desetiletou tradicí na českém realitním trhu. Využijte spojení síťové realitní společnosti s unikátním projektem NEXT PARTNER.


Proč podnikat s námi?

Centrála:

Volejte zdarma 800 700 099

Rubešova 583/2, 120 00 Praha 2

Detailní kontakty