Představujeme vám naše kolegy - majitelé licencí z partnerské sítě NEXT REALITY PARTNER Představujeme vám naše kolegy - majitelé licencí z partnerské sítě NEXT REALITY PARTNER

NEXT REALITY Třinec – pan Jozef Papík

Jak dlouho pracujete v realitách?

Již 8 let.

Jak dlouho působíte v NEXT REALITY?

Cca 1 ½ roků jako majitel licence.

Proč jste si vybrali právě NEXT REALITY?

Fér podmínky a dobrá parta lidí a navíc česká společnost, která má za sebou spousty spokojených klientů.

Co považujete za svůj dosavadní největší úspěch v realitách?

Za svůj největší úspěch budu vždycky považovat spokojenost a přání klienta.

Nikdy na to nemusí být sami. Pokud je jejich snem vlastnit nemovitost, mohu jim s tím pomoci. Pokud si naopak přejí „zbavit se“ břímě v podobě nemovitosti i s tím jim mohu pomoci. Za svou několikaletou praxi znám dokonale trh a jsem schopný na něj adekvátně reagovat a přizpůsobit se. Je to má práce, můj život, mé hobby!

Jaké máte cíle? Např. počty makléřů, zakázek, poboček?

Mým cílem je stabilita na trhu, dobré jméno, kvalitní práce a s tím spojené kvalitní nabídky. Když půjdu k lékaři, očekávám, že mě ošetří, nejlépe jak umí. Jestli je člověk u vás na péči zvyklý, nemůžete ho zklamat.

Takhle i já přistupuji ke své práci. Chci si sám ovlivňovat výsledek své práce, náplň svého času a tím i finanční ohodnocení.

Co byste vzkázali zájemcům o podnikání v realitách?

Je to běh na dlouhou trať. Není to jenom o tom chtít hned vydělávat balík peněz. Je to tak trochu životní styl, který musíte mít jistým způsobem rád.

Nenechat se odradit neúspěchem, protože v životě se všechny věci dějí z nějakého důvodu. Třeba proto, aby nám ukázaly nové cesty či správný směr. Ať jdou za svým cílem, překonávají překážky a nebojí se odmítnutí? Pracují s radostí a přistupují k lidem s respektem a úctou!


Teď trochu z osobního života:

Jaké jsou Vaše koníčky?

Mám rád motorky a vše kolem motorismu.

Vaše nejoblíbenější jídlo?

Nejsem nijak náročný. Mám rád tradiční českou kuchyni. Ale nejraději marinovaný bůček, knedlík a červené zelí.

Kam byste se chtěli ve svém životě podívat?

Vždy jsem byl fascinován vesmírem, a proto bych chtěl vidět naši Zemi z vesmíru.

Děkujeme za upřímné odpovědi. Vážení uživatelé a klienti, kolegové na pobočce se vám budou věnovat s lidským, otevřeným a profesionálním přístupem, proto se na ně neváhejte obracet s jakýmkoli dotazem z realit. Každý týden budeme představovat dalšího kolegu.Podnikejte s námi

Jsme česká firma s desetiletou tradicí na českém realitním trhu. Využijte spojení síťové realitní společnosti s unikátním projektem NEXT PARTNER.


Proč podnikat s námi?

Centrála:

Volejte zdarma 800 700 099

Rubešova 583/2, 120 00 Praha 2

Detailní kontakty